Muhtarlar Bizlerin Gözü Kulağıdır.

Ana Sayfa » GÜNCEL » Muhtarlar Bizlerin Gözü Kulağıdır.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Mahalli İdareler Müdürü Nihat Özarslan’ın başkanlığında oluşturulan komite üyeleri, Belediye Başkan Vekili Ahmet Yabacıoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Mahalli İdareler Müdürü Nihat Özarslan, Muhtarlar Günü’nü en iyi şekilde kutlamak için çaba gösterdiklerini söyledi.

Muhtarlar Günü Kutlama Komitesi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Vekili Ahmet Yabacıoğlu ise “Muhtarlar Günü’nü tebrik ediyorum. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemi biliyoruz. Muhtarlarımızın aralıklarla Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırlanmasından da bu önemi anlıyoruz. Belediye olarak merkezdeki 14 mahalle muhtarımızla sürekli diyalog halindeyiz. Mahallelerin sorunlarıyla ilgili muhtarlarımızın desteklerini biz hep görüyoruz. Muhtarlarımızın mahallelerde bizlerin gözü kulağı durumunda. Köylerdeki muhtarlarımız ise Özel İdaremizin gözü kulağı” dedi.

Özarslan’ın başkanlığında oluşturulan komitede İl Özel İdare Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Osman Duman, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Nuri Eren, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Zeki Oral, Çorum Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Abdulkadir Erdoğan, Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Hacı Koca ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Bölükbaş, Hüseyin Kırca, Gürbüz Yasakçı yer aldı.