Seçimlere Kalan Süre :

TWITTER FACEBOOK

FACEBOOK

Melihşah Utku’dan Ziyaret

Ana Sayfa » GÜNCEL » Melihşah Utku’dan Ziyaret

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Çorumlu hemşehrimiz Melihşah Utku, Belediye Başkan Vekili Ahmet Yabacıoğlu’nu ziyaret etti.

Ahmet Yabacıoğlu başkanlık makamında Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melihşah Utku ve beraberindekileri kabul etti.

Çorum’da gerçekleştirilecek olan “Kalemin Bereketi” isimli hat ve tezhip sergisi ile Anitta Otel’de verilecek olan iftar yemeği münasebeti ile Çorum’a gelen Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melihşah Utku, Belediye Başkan Vekili Ahmet Yabacıoğlu ile uzun süre sohbet etti.

Ziyarette Melihşah Utku’ya Bölge Müdürü İbrahim Uzun, Çorum Şube Müdürü Aşkın Bolkan ve Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncalda eşlik etti.

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melihşah Utku, kendisinin de Çorumlu olduğunu hatırlatarak Çorum’da her zamanki gibi belediyecilik anlamında güzel işler yapıldığını, memleketine yapılan güzelliklerden memnuniyet duyduğunu söyledi.

Utku; “Çorum’da açılacak olan ve nadide eserlerin bulunduğu hat sergisi yurt içinde ve yurt dışında sınırlı yerlerde açıyoruz. Çorum’da bu sınırlı yerlerden bir tanesi. Bu serginin Çorum’da olmasından dolayı oldukça memnunum. Bizler makamında kabul eden Belediye Başkan Vekilimiz sayın Ahmet Yabacıoğlu’na da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.